Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlük Binası Kat:2 Atakum / SAMSUN
trtr

İç Denetçiler

Anasayfa » Başkanlık » İç Denetçiler

Mete Erdem ÖZGÜL
İç Denetçi, CGAP

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Mezunu olup, 1992 yılında Maliye Bakanlığında Vergi Denetmeni olarak göreve başladı.2007 yılında ise Ondokuz Mayıs Üniversitesine İç Denetçi olarak atandı.Nisan 2015 tarihinde IIA tarafından verilen Sertifikalı Kamu Denetçisi (CGAP) unvanını almıştır.

Seydi Yener GÜNAY
İç Denetçi, CGAP

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. 2001 yılında Maliye Bakanlığında Vergi Denetmeni olarak göreve başladı. 2007 yılında ise Ondokuz Mayıs Üniversitesine İç Denetçi olarak atandı. 2011 yılında Yeminli Mali Müşavir (YMM) unvanı almaya hak kazanmıştır. Nisan 2015 tarihinde IIA tarafından verilen Sertifikalı Kamu Denetçisi  (CGAP) unvanını almıştır.

Dursun GÖKMEN
İç Denetçi,

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği lisans eğitiminden sonra Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsünde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

2000 yılında Boğaziçi Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak başladığı çalışma hayatına Hazine Müsteşarlığı ve ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında idari birim başkanlığı dahil olmak üzere çeşitli kademelerde görev yaptı.

2016 yılında Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından verilen eğitim ve sonrasında yapılan sınavda başarılı olarak Kamu İç Denetçi Sertifikası aldı.

2019 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne İç Denetçi olarak atanmıştır.